Výzdoba

Slavnostní tabule

Noblesu svatebního dne nebo oslavy podtrhne slavnostní tabule v nádherných prostorách naší restaurace.


Svatební tabuli pro Vás „ušijeme na míru“.


Nabízené svatební varianty 

1. Svatba v rustikálním stylu a natural 

Svatba v rustikálním stylu (venkovském) se těší velké oblibě. V tomto směru se využívají materiály: dřevo, sláma, juta, luční květy, dary přírody.

Vhodným místem pro obřad a hostinu by mohla být i naše terasa.


2. Svatba v stylu glamour

Svatby v tomto stylu jsou honosné, třpytivé, kamínkové, perličkové, ale hlavně na úrovni. Těmto kritériím se přizpůsobují i barvy, které vyjadřují luxus – zlatá, bordó, fialová.


3. Klasická svatba a romantická

Nesmíme zapomínat ani na klasickou svatbu. Někdy však jednoduchost a decentnost je to jediné, co je lásce potřebné, aby byla zpečetěna. Před lety byla drtivá většina svateb organizována v tomto klasickém stylu, a přesto svatby měly svou jedinečnou atmosféru.


Rádi Vám také pomůžeme se zasedacím pořádkem a jmenovkami.


Podle počtu hostů může být svatební tabule ustavena dle požadavků. Klasické tabule, kde sedí hosté pohromadě nebo novější varianta - samostatné sezení, kde jsou stoly pro 6 osob.


Jsme schopni pro Vás připravit a zajistit také různé koutky. Může se jednat např. o fotokoutek, sladký bar, koutek s míchanými nápoji, pánský club atd…


Květinová výzdoba

Květinová výzdoba rozzáří a podtrhne jedinečnost Vaší svatební tabule.

Pro Váš svatební den si můžete zvolit oblíbenou květinu, a my dle Vašeho přání stylově naaranžujeme květinovou výzdobu ve Vašem stylu nebo vám zapůjčíme ikebany.