Svatební obřad

Řekněte si své ANO ve stylovém altánku

Svatby se už dávno nekonají jen v prostorách obřadních síní, přibývá spousta neobvyklých míst, kde snoubenci mohou uzavřít manželství. Mezi ně patří také prostředí naší Restaurace. V dnešní době je velký zájem o venkovní svatební obřady, konané nejlépe v místě, kde bude probíhat následná hostina.

Nádherné prostředí Restaurace Letiště přímo vybízí k uskutečnění těchto obřadů.

Venkovní svatební obřady u nás probíhají v krásném designovém altánku, který je slavnostně vyzdoben a jeho součástí je posezení pro Vaše nejbližší.

Restaurace Letiště je situována v nádherném, klidném prostředí, vzdálena městskému ruchu, takže pokud se rozhodnete pro venkovní obřad zde, nebudete litovat. Obřad se může odehrávat v altánu na louce přímo vedle restaurace. U většiny svateb se svatebčané ihned po obřadu přesunou do restaurace, kde je připravena svatební hostina. Po obědě je možné pokračovat ve svatební hostině i zábavě na zastřešené venkovní terase, pro děti je vedle restaurace dětské hřiště.


Když se obloha zatáhne?

Zcela jistě máte jistotu obřadu i v případě „mokré varianty“, kde jsme operativně schopni připravit Vaše oddání na venkovní zastřešené terase


Záloha

Na veškeré akce je nutno zaplatit zálohu a tato záloha je v případě zrušení akce méně než 6 měsíců od konání akce nevratná!